Clippersi mängija Kawhi Leonard ütleb, et põlv “ei reageerinud” ootuspäraselt; olek õhus | Bexovid

DALLAS – LA Clippersi staar Kawhi Leonard ütles, et põletik tema kirurgiliselt parandatud paremas põlves ei reageerinud pärast teist mängu nii, nagu ta lootis, ja pärast 25-minutilist kaotust reedeses 101:90 kaotusmängus Dallas Mavericksile on Leonardi staatus pühapäevases 4. mängus. kahtluses.

Leonard kogus üheksa punkti ja võttis üheksa lauapalli, kuid ei näinud American Airlinesi keskuses kolmandas mängus välja nagu tema tavaline ise. Kuna nende frantsiisimängija on piiratud, läks Clippers lahti ja on nüüd seitsmest parim seerias 2:1 taga.

Leonardilt küsiti, kas ta suudab mängida pühapäeva pärastlõunal, kui 3. ja 4. mängu vahele jääb vähem kui 48 tundi.

“Jah,” ütles Leonard. “Praegu ma vaatan (mis tunne on) homme. Aga ma tahan mängida.”

Leonard jättis parema põlve põletiku tõttu vahele 23 päeva ning osales selle esimese ringi seeria kaheksas viimases põhihooaja mängus ja esimeses mängus Dallase vastu.

Ta sai teisipäeval naasmisel 35 minutit ja sai Los Angeleses 96:93 kaotuse 2. mängus 15 punkti, seitsme lauapalli ja nelja vaheltlõigega.

Peatreener Ty Lue ütles neljapäeval, et Leonard väljus teisest mängust hästi, kuid Leonard tunnistas pärast 3. mängu, et tema põlv “ei reageerinud nii, nagu me soovisime”.

“Aga ilmselt saame asja korda,” ütles Leonard. “Aeg näitab. Aga me teeme kõike õiget.”

Clippersi korvpallioperatsioonide president Lawrence Frank kirjeldas põletikku kui “ettearvamatut” ja “kangekaelset”.

Leonard rebis oma ACL-i 2021. aasta teises voorus. Ta tuli tagasi ja rebis seejärel meniski esimeses ringis eelmisel järelhooajal Phoenixi vastu, jättes vahele viiemängulise seeria kolm viimast mängu.

Frank ütles, et Leonardi kirurgiliselt parandatud ACL ja põlve menisk olid struktuurselt terved, kuid põletik on olnud problemaatiline.

Reede õhtul viskas Leonard teisel poolajal maha kaks dunki, sealhulgas ühe alley-oop. Kuid oli aegu, mil ta tundus, et tal puudub väljakul oma tavaline löök. Esimesel poolajal mängis ta vaid 10 minutit ja jäi teise veerandi lõppseisuks 3:01.

Lue ütles, et tema arvates ei tundnud Leonard oma vigastusega midagi uut, kuid meeskond üritab sellega toime tulla.

Leonardilt küsiti, kas põletik on taastunud.

“See oli päris hea,” ütles Leonard. “Esimene mäng ei vastanud nii, nagu oleksime tahtnud. Ja täna oli see, et mängisime piiratud minutid või ei mingit mängu. Ja ma tahtsin olla põrandal, et meeskonda aidata ja sellised on tulemused.

“Ma olen masendav, et see juhtus minuga nii hilja hooajal, aga me jätkame. Saame sellest üle.”

Kuna Leonard ei saanud oma tavalisi minuteid mängida ja Paul George’i kimbutasid vead, pidi Lue oma rotatsioone kohandama ja mängima James Hardeniga (21 punkti, 5 korvisöötu) 44 minutit.

George ütles, et meeskond näeb, kui kõvasti Leonard üritab põlvevigastust tagasi võidelda.

“Me kõik tahame talle parimat,” ütles George, kes piirdus vigade tõttu seitsme punktiga. “Ta näeb vaeva, et mitte olla 100 protsenti, et meie jaoks siin olla, kuid me peame katma, haarama kinni ja hindama seda, mida ta on meile andnud.

“Ta üritab ikka veel riietuda ja meile kõik endast oleneva anda. Tunnen talle kindlasti kaasa, teades, et ta on ikka ja jälle kõvasti tööd teinud, et jõuda sellesse punkti, kus me tahame (play-off) tõuke teha ja ta ei saa olla 100. protsenti praegu.”